Válassz jó PIN-kódot és jelszót!

Olyat, ami nem tippelhető meg könnyen (ne legyen számsorozat, mint az 1234 vagy karaktersorozat, mint az abcd), nem köthető az egyénhez (születési évszám, becenév, családtag vagy háziállat neve, kedvenc focicsapat és hasonlók), nem szótári szó, van benne vegyesen betű, szám és speciális karakter is (de ne tartalmazzon olyan karaktereket, melyek nem biztos, hogy minden esetben elérhetők, pl. ékezetes betűk)!

Olyat, ami nem tippelhető meg könnyen (ne legyen számsorozat, mint az 1234 vagy karaktersorozat, mint az abcd), nem köthető az egyénhez (születési évszám, becenév, családtag vagy háziállat neve, kedvenc focicsapat és hasonlók), nem szótári szó, van benne vegyesen betű, szám és speciális karakter is (de ne tartalmazzon olyan karaktereket, melyek nem biztos, hogy minden esetben elérhetők, pl. ékezetes betűk)!