Fotópályázat

Lássuk mit jelent neked a készpénz nélküli élet!
A Készpénzkímélő Iskolák márciusban induló fotópályázatán akár egy GoPro-t vagy egy laptopot is nyerhetsz egy jól sikerült fényképpel.

Itt az idő, hogy szabadon engedd a kreativitásodat!

Mutasd meg fényképen, hogy neked mit jelent a készpénz nélküli élet. Itt az rendhagyó, ötletes vagy akár vicces megoldások és az igazán jól sikerült képek nyernek.

Regisztrálj a honlapon március 7-e után és töltsd fel a fotóidat egyszerűen és gyorsan!

Játékszabályzat Megtekintés
Pályázati időszak 2019. március 7. 10:00 - 2019. április 15. 15:59
Eredményhirdetés 2019. május 15.

Megérkeztek a Készpénzkímélő Iskolák fotópályázat eredményei!

Köszönjük minden pályázónak a beküldött képeket!
A verseny szabályzata szerint minden olyan iskolában győztest hirdetünk, ahonnan pályázat érkezett.
A nyeremények átvételéről e-mailben egyeztettünk a díjazottakkal.

A fotópályázat fődíjának nyertese Kerekes Gyula, a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium diákja.
Gratulálunk a nyereményéhez, egy ASUS VivoBook Laptophoz!

Az iskolánként legjobb alkotások beküldői GoPro Hero 3 típusú kamerát vihetnek haza:
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Keleti Károly Közgazdasági Szakgimnáziuma: Barta Regina, 11.A
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium: Zoltai Marton, 8.A
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium: Kerekes Gyula, 11.C
Debreceni SZC Bethlen Gábor Szakgimnázium: Szacsuri Panna, 11.C
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma: Szilágyi Péter, 12.B
Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma: Pintér Ádám, 12.A
Tóth Árpád Gimnázium: Némethi Alex, 9.E
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma: Bánfi Richárd, 10.B
Dunaújvárosi SZC Lorántffy Zsuzsanna Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma: Pammer Vanessza, 11/2
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola: Babos Kristóf, 11.B

Gyakori kérdések (GYIK)

A Készpénzkímélő Iskolák pilot projektben résztvevő 14 iskola 14. életévüket betöltött diákjai pályázhatnak.

Regisztrálj március 7-e után a pályázati felületen, fogadd el a Játékszabályzatot és az Adatvédelmi nyilatkozatot! (Amennyiben még nem töltötted be a 16. évedet, a nyilatkozatot a törvényes képviselődnek, például valamelyik szülődnek kell elfogadnia az általad megadott email címre küldött linkre kattintva.)

Ha sikeresen regisztráltál, tölts fel minimum 1, maximum 3 fényképet és a hozzájuk tartozó címet, valamint leírást. Ezeket a pályázati időszak végéig bármikor szerkesztheted.

Fontos: Ha fotón emberek is szerepelnek, a hozzájárulásukat kell kérned a fénykép készítéséhez. Ez egyszerűen, a pályázati felületen letölthető nyomtatvány kitöltésével és feltöltésével teheted meg (befotózva vagy szkennelve). Fontos, hogy ha a képen szereplő személy nem töltötte még be a 18. életévét, a nyomtatványt a törvényes képviselőjének, például a szülőjének kell aláírnia!

Olyan fotóval, amely a készpénzkímélő megoldásokhoz köthető. Ez a kép lehet humoros vagy komoly, elvont vagy konkrét, tartozhat bármilyen stílusirányzatba, de mindenképp törekedj az ötletes, egyedi megközelítésekre!

A fényképnek nincsenek technológiai megkötései, bármilyen eszközzel készítheted (pl.: mobiltelefon, digitális fényképezőgép, szkennelt analóg fotó stb…), nyugodtan használhatsz effekteket, filtereket, szűrőket és utómunkát is végezhetsz a fényképen valamilyen programmal vagy akár kézzel is!

Fontos, hogy a fotó mérete ne haladja meg a 5 Mbyte-ot, de azért törekedj a minél nagyobb felbontásra, hogy a képed nagy méretben is jól mutasson!

Feltétlenül adj címet a fotódnak. A leírásban pedig fogalmazd meg röviden, hogyan kapcsolódik a fotó a készpénzkímélő megoldásokhoz és, hogy mi járt a fejedben, amikor elkészítetted a képet!

A pályázati időszak végéig bármikor szerkesztheted, törölheted vagy cserélheted a fényképeket.

A pályázati időszak 2019. március 7. 10:00-től – 2019. április 15. 15:59-ig tart.

Minden iskolában hirdetünk egy nyertest, aki egy GoPro Hero3 sportkamerát kap. A 14 iskola pályázói közül a legjobb kép készítőjé veheti át a fődíjat, egy ASUS VivoBook laptopot.

2019. április 15-én a Facebookon hirdetjük ki a nyerteseket, akik a nyereményük átvételének részleteiről emailt is kapnak.

Nem kaptál választ minden kérdésedre? Írj nekünk, a kapcsolat oldalon!